Zobacz więcej!

S A L E  W E S E L N E 

T O R U Ń

Zastanawiasz się nad wyborem sali weselnej w Toruniu? Zapraszamy do naszego lokalu! Znajdziesz w nim dwie sale, które różnią się od siebie wielkością oraz wystrojem. Wybierz salę weselną w okolicy Torunia, w której zorganizujesz niezapomnianą uroczystość.

SALA - ROMEO


 

Narzeczonych, którzy poszukują sali weselnej w okolicach Torunia, zapraszamy do wizyty w naszym lokalu! Przygotowana przez nas sala weselna Romeo i Julia jest przystosowana do przyjęć okolicznościowych do 150 osób. Została wykonana w nowoczesnym stylu, dlatego wyróżnia się spośród innych znanych sal weselnych pod Toruniem.Dominuje w niej srebro, które utożsamia się z tytułowym bohaterem Romeo. Nasza sala weselna z pewnością zachwyci osoby, które chcą zorganizować przyjęcie okolicznościowe w wyjątkowym miejscu oraz nieszablonowym stylu.. 

 

SALA WODNA WENECJA


 

Osoby prywatne oraz firmy, które poszukują nowoczesnej sali bankietowej koło Torunia, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Sala Wodna "Wenecja" jest przystosowana do imprez okolicznościowych dla około 50 osób – doskonale sprawdzi się jako sala na wesele niedaleko Torunia. Wykonana została w nowoczesnym stylu. W sali znajduje się wodna ściana, dzięki której możemy poczuć się jak w malowniczej Wenecji. Dodatkowo w naturalny sposób ochładza gości podczas uroczystości. To właśnie sprawia, że „Wenecja” deklasuje inne sale weselne w Toruniu, zapewniając uczestnikom imprezy wyjątkowe wspomnienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wróć do strony głównej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ul. Warszawska 10 

 87-123 Głogowo

 

info.romeojulia@gmail.com


 

RESTAURACJA 

+48 577 666 086

 

   

 

 

   BANKIETY  / HOTEL  

+48 883 131 616