Wróć do strony głównej!

Sale Weselne Toruń

Zastanawiasz się nad wyborem sali weselnej w Toruniu? Zapraszamy do naszego lokalu! Znajdziesz w nim trzy sale, które różnią się od siebie wielkością oraz wystrojem. Wybierz salę weselną w okolicy Torunia, w której zorganizujesz niezapomnianą uroczystość.

Sala Wodna - Wenecja


 

Osoby prywatne oraz firmy, które poszukują nowoczesnej sali bankietowej koło Torunia, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Sala "Wenecja" jest przystosowana do imprez okolicznościowych dla około 50 osób – doskonale sprawdzi się jako sala na przyjęcie weselne niedaleko Torunia. Wykonana została w nowoczesnym stylu. Sala uosabia pejzaż na głównej ścianie, i to właśnie sprawia, że „Wenecja” deklasuje inne sale weselne w Toruniu, zapewniając uczestnikom imprezy wyjątkowe wspomnienia.

 

Sala Julia


 

Sala Julia powstała z myślą o parach, które marzą o weselu w rustykalnym stylu. Belki na suficie wprowadzają naszą wyobraźnie w nieco inne miejsce niż przebywamy na co dzień. Śnieżno-białe ściany nadają czystości i lekkości dzięki czemu każda aranżacja będzie dobrze komponować się. Sala jest doświetlona rustykalnym oświetleniem jak za dawnych czasów. Mogą Państwo zorganizować uroczystość do 200 osób. 

Sala Romeo


 

Narzeczonych, którzy poszukują sali weselnej w okolicach Torunia, zapraszamy do wizyty w naszym lokalu! Przygotowana przez nas sala weselna Romeo jest przystosowana do przyjęć okolicznościowych do 150 osób. Została wykonana w nowoczesnym stylu, dlatego wyróżnia się spośród innych znanych sal weselnych pod Toruniem. Dominuje w niej srebro, które utożsamia się z tytułowym bohaterem Romeo. Nasza sala weselna z pewnością zachwyci osoby, które chcą zorganizować przyjęcie okolicznościowe w wyjątkowym miejscu oraz nieszablonowym stylu..