Sala Romeo


 

Narzeczonych, którzy poszukują sali weselnej w okolicach Torunia, zapraszamy do wizyty w naszym lokalu! Przygotowana przez nas sala weselna Romeo jest przystosowana do przyjęć okolicznościowych do 150 osób. Została wykonana w nowoczesnym stylu, dlatego wyróżnia się spośród innych znanych sal weselnych pod Toruniem. Dominuje w niej srebro, które utożsamia się z tytułowym bohaterem Romeo. Nasza sala weselna z pewnością zachwyci osoby, które chcą zorganizować przyjęcie okolicznościowe w wyjątkowym miejscu oraz nieszablonowym stylu.. 

Sala Julia


 

Sala Julia powstała z myślą o parach, które marzą o weselu w rustykalnym stylu. Belki na suficie wprowadzają naszą wyobraźnie w nieco inne miejsce niż przebywamy na co dzień. Śnieżno-białe ściany nadają czystości i lekkości dzięki czemu każda aranżacja będzie dobrze komponować się. Sala jest doświetlona rustykalnym oświetleniem jak za dawnych czasów. Mogą Państwo zorganizować uroczystość do 200 osób. 

Sala Wodna - Wenecja


 

Osoby prywatne oraz firmy, które poszukują nowoczesnej sali bankietowej koło Torunia, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Sala "Wenecja" jest przystosowana do imprez okolicznościowych dla około 50 osób – doskonale sprawdzi się jako sala na przyjęcie weselne niedaleko Torunia. Wykonana została w nowoczesnym stylu. Sala uosabia pejzaż na głównej ścianie, i to właśnie sprawia, że „Wenecja” deklasuje inne sale weselne w Toruniu, zapewniając uczestnikom imprezy wyjątkowe wspomnienia.

 

Zastanawiasz się nad wyborem sali weselnej w Toruniu? Zapraszamy do naszego lokalu! Znajdziesz w nim trzy sale, które różnią się od siebie wielkością oraz wystrojem. Wybierz salę weselną w okolicy Torunia, w której zorganizujesz niezapomnianą uroczystość.

Sale Weselne Toruń

Wróć do strony głównej!